BİRİM
01

PROJE

PROJECT


KONU

MİMAR

ARCHITECT


BELEN&PARTNERS olarak yurt içi, yurt dışı projelerimizde, birlikte çalışabileceğimiz freelance, yarı zamanlı ya da tam zamanlı mimar takım arkadaşları arıyoruz.

Birlikte belirleyeceğimiz çalışma kriterleri doğrultusunda dışarıdan proje bazlı, yarışmacı, iddialı, bilgi birikimine güvenen, kariyerinde ilerlemek isteyen güvenilir meslektaşlarımız bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurabilir.

2000 yılında kurulan BELEN&PARTNERS, Türkiye ve dünyada 2000’den fazla projeyi başarıyla tamamlamıştır.

BELEN&PARTNERS sektöründe öncü, yenilikçi, sürdürülebilir ve ilham verici özelliklere sahip tasarımlar ile gelişmiş araştırma tesislerinden, öğrenim merkezlerine, yükselen kulelerden büyük ölçekli kent tasarımlarına kadar özel sektör ve kamuda geniş bir yelpazede çalışmalarını sürdürmektedir.

BELEN&PARTNERS, toplumsal ihtiyaçların karşılanması ve sorunların çözümünde sosyal inovasyon yaklaşımı benimsemektedir. Toplumun ihtiyacı, kullanım alışkanlığı, değişim beklentisi ile sosyoloji, psikoloji, tarih bilimleri ve inanç birlikteliğiyle bir sosyal sentez oluşturmaktadır. Sahip olunan sosyal bilimler kapasitesiyle, mühendislik yetkinliği biraraya getirilerek sosyo-teknoloji tabanlı bir mimari anlayış benimsemektedir.

Siz de bu deneyime ortak olmak istiyorsanız formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

BİRİMLER
01

PROJE

PROJECT

MİMARİ
ARCHITECTURAL
STATİK
STATIC PROJECT
İÇ MİMARİ
INTERIOR ARCHITECTURAL
MEKANİK
MECHANICAL
ELEKTRİK
ELECTRICAL
KENTSEL DÖNÜŞÜM
URBAN TRANSFORMATION
PEYZAJ
LANDSCAPE
ALT YAPI
INFRASTRUCTURE
TARİHİ ESER RÖLÖVE RESTORASYON
HISTORICAL ARTIFACTS SURVEY RESTORATION
02

MÜŞAVİRLİK

CONSULTANCY

03

MÜTEAHHİTLİK

CONTRACTINGPortfolyö Yükle

Max 15mb, üstü dosyalarınız için info@belenandpartners.com adresine mail atabilirsiniz.